Jewropejski ochlapus, A.Kwaśniewski, lobbował za sprzedażą większości akcji Tarnowskich Azotów rosyjskiej firmie Acron S.A. – tak mniej więcej donoszą powszechne żydo-media.

Rodzina Radia Maryja, ta od o.Rydzyka, wyklina nawet Kwaśniewskiego, że to postkomunista wysługujący się „ruskim”.

Przyjrzyjmy się, zatem nieco bliżej całej sprawie. Rosyjska firma Acron S.A. – dlaczego nie Aron? – jest własnością niejakiego Wiaczesława Mosze Kantora – czyżby kuzyn „naszego” sławetnego twórcy teatru, T.Kantora?. W.Mosze Kantor to oczywiście Żyd z Rosji.

 

3786462-wiaczeslaw-mosze-kantor-300-227

Oligarcha Wiaczesław Mosze Kantor     Fot. Petr David Josek / AP

 

Warto pamiętać, że majątek narodowy byłego ZSRR po roku 1990 był błyskawicznie rozkradany przez syjonistyczne elementy w Rosji. Te syjonistyczne elementy zdominowały także politykę wewnętrzną Rosji i demontowały państwo rosyjskie według instrukcji żydowskiej finansjery z USA. Dopiero rządy W.Putina położyły temu kres. Główny nurt rosyjskiej polityki został z żydostwa oczyszczony. W.Putin pozwolił jednaka żydostwu funkcjonować w obszarze gospodarczym pod warunkiem, że będzie to zgodne z interesem Rosji.

Także Polska po 1990r., tak jak Rosja, została całkowicie opanowana przez elementy syjonistyczne, z tym, że niszczenie państwa i rozkradanie polskiego majątku trwa nieprzerwanie do dzisiaj. Co lepsze polskie firmy zostały przejęte przez międzynarodowy kapitał żydowski.

Zatem i Rosja postanowiła wziąć udział w przejmowaniu resztek tego majątku wprowadzając do gry swoją żydowską firmę. No, bo dlaczego żydowska firma z Rosji ma być gorsza od żydowskich firm z Zachodu?

Tu warto dodać, że W.Mosze Kantor i A.Kwaśniewski zasiadają razem w Europejskiej Fundacji Tolerancji i Pojednania. Kantor jest także przewodniczącym Europejskiego Kongresu Żydów i wielkim filantropem działającym na rzecz ratowania żydowskiego dziedzictwa i pamięci o Holokauście. A, wiec jest tak samo dobrym Żydem do przejmowania polskiego narodowego majątku, jak każdy inny Żyd z Zachodu. Mało tego, Acron S.A. jest notowana na giełdach w Moskwie i w Londynie – drugim po Wall Seret centrum światowej syjonistycznej finansjery.

Widać tu majstersztyk rosyjskiej polityki W.Putina, który potrafił zaprząc Żydów do pracy na rzecz Rosji.

 

Możemy, natomiast się zastanawiać nad powodami zaangażowania Kwaśniewskiego właśnie po stronie Kantora, Żyda z Rosji, a nie jakiegoś Żyda z Zachodu. Prawdopodobnie Kwaśniewski został poproszony o ten lobbing przez stronę rosyjską, a ma ona niewątpliwy dar przekonywania. W istniejących archiwach NKWD, także UB i SB z PRL, które Rosja posiada, znajdują się takie małoistotne informacje, jak poświęcone np. tatusiowi Kwaśniewskiego, Izaakowi Stozmanowi, żydowskiemu płk. NKWD, potem UB, który miał na sumieniu tysiące mordów na Polakach z likwidowanej polskiej organizacji wojskowej Gryf Pomorski.

Zresztą nie tylko Kwaśniewski odniósł się pozytywnie do projektu globalno-rynkowych inwestycji w Polsce W.Mosze Kantora. Homoseksualista, Rycho Kalisz, stwierdził, że także Tusk i J.K.Bielecki (szef rady gospodarczej przy premierze) przychylnie odnieśli się do tego pomysłu.

Na szczęście nad wszystkim czuwa niezastąpiony sanhedryn, który ustala kierunki polityki w Polsce i rozdaje polityczne karty. Ów sanhedryn – można tu z dużym prawdopodobieństwem wskazać na Fundację S.Batorego, założoną przez G.Sorosa – zdążył zareagować w samą porę i nie wyraził zgody na wrogie przejęcie Tarnowskich Azotów. Wrogie – bo chciała je przejąć żydowska firma z Rosji, a byłoby to przejęcie przyjacielskie, gdyby ta sama żydowska firma zainstalowana była np. w Wlk.Brytanii.

Zarówno Tusk i jego doradca Bielecki, wycofali się rakiem z wcześniejszego poparcia dla lobbingu Kwaśniewskiego.

Mój Boże, cała ta banda żydo-władzy RP nie ma nawet rozeznania, co do politycznych priorytetów syjonistycznej polityki Zachodu, w której sama bierze udział. Chyba, że jej polityczne działanie skutecznie destabilizuje zachłanne myślenie o ewentualnych prywatyzacyjnych prowizjach – nie, nie łapówkach, uchowaj Boże.

Tarnowskie Azoty zostały połączone z Zakładami Azotowymi w Puławach, żeby podwyższyć kapitał zakładowy powstałej firmy Grupa Azoty celem uniemożliwienia wrogiego przejęcia Tarnowskich Azotów przez Żyda z Rosji.

Już w styczniu 2013r. Komisja Europejska wyraziła zgodę !!!! na połączenie Tarnowskich Azotów i Zakładów Azotowych w Puławach.

(Ci, którzy uważają, że PRL był pod butem Kremla, niech sobie przypomną, czy kiedykolwiek i ktokolwiek z poza PRL decydował o tym, czy fabryka śrub może, czy nie może połączyć się z fabryką nakrętek.)

 

                                      Tak, więc Żyd Żydowi nie równy.

 

Dariusz Kosiur

PS

UWAGA !!!

Żydowski administrator facebook’a umieścił poniższy napis, który pojawia się natychmiast po kliknięciu na link do powyższego tekstu !!! – a więc polskie przysłowie „na złodzieju czapka gore” działa i to skutecznie.

Odwiedzany przez Ciebie link:http://wiernipolsce.wordpress.com/2013/04/24/ktory-zyd-dobry-a-ktory-zly-oceniaja-sami-zydzi/
Facebook ostrzega, że ta witryna może być niebezpieczna. Jeśli jej nie znasz, prześlij opinię, oznaczając ją jako spam (nastąpi przekierowanie z powrotem do Facebooka).

 

 

Reklamy