Od momentu, gdy p. T.Dylak (administrator strony „Wierni Polsce”) i jego suflerzy postanowili zmienić polityczny wizerunek strony „http://wiernipolsce.wordpress.com/” (d. „Wierni Polsce Suwerennej”) prawdziwą „furorę” robi pewna zbitka medialna, spełniająca wszystkie wymogi agenturalnej dezinformacji. Jest nią zdjęcie przedstawiające prezydenta W.Putina i przedstawicieli żydowskich środowisk w Rosji w trakcie przewidzianych protokołem dyplomatycznym spotkań zestawione z banerem Stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej. Treść baneru jasno i jednoznacznie prezentuje priorytety polityczne Stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej, czyli poparcie dla polityki prezydenta W.Putina wobec majdaniarskiej swołoczy i jej żydo-anglosaskich protektorów. Wobec treści baneru, gdy tylko powstawał w grudniu 2014r., natychmiast „zdystansował się” p. T.Dylak.

 

T.Dylak w komentarzu pod tekstem „Putin wie co robiu” (http://wiernipolsce.wordpress.com/2014/06/27/putin-wie-co-robi/) przytoczył zdanie z tekstu D.Kosiura:Symbolicznymi wyznacznikami polityki zagranicznej WPS były banery:

flaga-rosji-1-1

i przedstawił zdjęcia, które Czytelnik ma odczytać jednoznacznie: W.Putin jest syjonistą i pewnie Żydem. A domyślna konkluzja winna być następująca: Wierni Polsce Suwerennej to także kryptosyjoniści i Żydzi. Technika manipulacji cuchnie naftaliną, ale cóż, „tak krawiec kraje, jak mu materii staje”.

a157
a158

Obecnie tę „zbitkę” medialną baneru „WPS”( bez praw autorskich i politycznych do niego) oraz zdjęć Putina z Żydami – „twórczo” eksploatuje kwartet: Dylak-Głogoczowski-autobahn401- i niejaki admin „wolnej-polski”.
Rozumiem, że zalecono w centralach podjąć wszelkie wysiłki „twórczego” kojarzenia polityczno-publicystycznego dorobku Stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej z antyrosyjskimi i antyputinowkimi pomyjami wylewanymi przez zdesperowanych żydo-anglosasów i ich płatnych kundli, ale są granice wiarygodności, śmieszności i samo-demaskowania się.
Zamiast zajmować się „recenzowaniem” i „doradzaniem” władzom Rosji właściwej polityki wobec własnego państwa, wobec Ukrainy, a nawet wobec całego świata, radzę panom – wszechwidzącym i wszechwiedzącym doradcom -, zrobić coś bardziej odpowiedzialnego i pożytecznego dla Polski, co miałoby konkretny wymiar organizacyjny i skuteczność polityczną, a nie jedynie zadawalać się samogwałtem własnego polityczno-medialnego „ja”.

Zapewne destrukcja – w istocie jest to konkretny cel polityczny waszego kwartetu -, ale mam na myśli coś innego, proponuje wam pozytywne dzieło w drodze do tak „niemodnej” Suwerennej Polski: budowę sojuszu Polski z suwerennymi demokracjami wszystkich narodów słowiańskich. Oczywiście w tym sojuszu, jeśli ma on mieć polityczny sens i wartość, nie może zabraknąć Rosji.
Paweł Ziemiński

About these ads

Occasionally, some of your visitors may see an advertisement here.

Reklamy