Decyzja o rezygnacji z roku kultury rosyjskiej w Polsce i kultury polskiej w Rosji planowanej na 2015 rok jest nie tylko następnym przejawem rusofobii i wrogiego nastawienia całej kasty politycznej ale również jest działaniem antypolskim.

flaga-rosji-1-1
To, że cała kasta polityczna prowadzi politykę antyrosyjską wynika z tego, że są oni namaszczeni przez zachód do sprawowania funkcji administratorów w okupowanej przez zachodnie ośrodki władzy w Polsce.

 
Zadanie swoje wykonują z wyjątkowym zaangażowaniem, wyjątkową zaciekłością i nienawiścią skierowaną zarówno wobec Rosji jak również wobec narodu polskiego, który nie w pełni uległ manipulacjom propagandowym siejącym w nienawistny sposób fałszywy obraz Rosji i władz rosyjskich a w szczególności odnośnie sprawującego funkcję prezydenta Władimira Putina.

 

 

Jeszcze nie tak dawno wynoszono pod niebiosa innego przywódcę rosyjskiego Michaiła Gorbaczowa z tego względu, że realizował on wytyczne USA i całego świata zachodniego nastawionego na sprowadzenie Rosji do roli kraju kolonialnego, jak uczyniono z Polską i innymi krajami europejskimi.

 
Teraz, kiedy przyszedł moment ostatecznej rozgrywki o Rosję, aby odwrócić niekorzystne zmiany dla zachodu na Kremlu, administrujący Polską kolaboranci okupanta zachowują się jak wściekłe psy z pianą na pyskach. Pokazują przy tym dobitnie, że interesy Polski i Polaków nie maja w tej perfidnej grze najmniejszego znaczenia. Liczy się tylko wiernopoddaństwo Waszyngtonowi, Brukseli, Berlinowi i Tell Awiwowi. Robią to w dodatku w sposób wyjątkowo perfidny i pozbawiony w najmniejszym stopniu refleksji co takie działania mogą przynieść, w myśl zasady „ jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie”. Słuchając taśm prawdy z pokoju zwierzeń „Sowa & Przyjaciele” nie ma co się dziwić ich postawie, gdyż okupant wybrał, nie bez przyczyny, do administrowania Polską ludzi pozbawionych wszelkich zasad i wartości moralnych, kulturalnych czy potrafiących dbać o dobro kraju i jego obywateli. Potwierdziło się to, co ogromna część polskiego społeczeństwa wie od dawna, że Polską administrują największe szumowiny jakie Polska ziemia mogła wydać. Dobrze, że ta lumpiarska kasta polityczna nie będzie reprezentowała nas Polaków w Rosji gdyż przyniosłoby to wstyd Polsce a stronie rosyjskiej duży dyskomfort w zachowaniu powściągliwości w stosunku do ludzi z rynsztoka.

 
W miarę naszych skromnych możliwości propagujmy kulturę i cały dorobek Rosji w dostępnych nam mediach elektronicznych, co zapoczątkowaliśmy na FB i innych forach internetowych. Wybierajmy wyjazdy do FR zamiast w kierunkach zachodnich – piękną Moskwę, St. Petersburg, Soczi i wiele innych ciekawych miejsc. Proponuję podróż koleją transsyberyjską i poznanie trasy do Japonii z portu w Nachodce oraz tajgę i tundrę. Poza podróżami, w czasie których należy koniecznie uczestniczyć w spektaklu teatru Balszoj, należy zacieśnić współpracę pojedynczych osób i grup zorganizowanych z ambasadą rosyjską i wszystkimi konsulatami na terenie Polski. Współpraca ta może przynieść nowe pomysły i możliwości do wspólnych przedsięwzięć zarówno kulturalnych, wymiany grup turystycznych i innych pożytecznych działań bez udziału lumpiarskich władz. Nie ulega żadnej wątpliwości, że jeżeli sami nie zadbamy o nasze dobrosąsiedzkie stosunki i wzajemną współpracę to administrujący Polską w imieniu okupanta, zbudują między naszymi narodami i naszymi krajami mur, który trzeba będzie kruszyć przez wieki.

 
Właśnie okupantowi na tym bardzo zależy aby pomiędzy Rosją a Polską nastąpił trwały rozdźwięk, wrogość i nienawiść. Naszym wrogom zależy bardzo na tym aby poróżnić Słowian do tego stopnia żeby bez oporu potrafili chwycić za broń przeciwko sobie, co właśnie widzimy na Ukrainie. Nasi wrogowie są cwani, przebiegli i bezwzględni ale bądźmy od nich bardziej cwani i nie pozwólmy na realizację ich nazistowskich planów, które mają przyczynić się do unicestwienia Słowian, co jest kontynuacją zadań II wojny światowej.
Nie pozwólmy na zniewalanie narodów, które jest w planach psychopatów mających narzędzia i środki aby to właśnie uczynić. Nie dajmy się dzielić dla ich perfidnych celów zapanowania nad światem, zapanowaniem nad ludzkością. Ich wyrafinowana gra i totalna manipulacja ludzkością nie może być nam obojętna, nie może stać się skutecznym narzędziem do unicestwienia nas.

Jerzy Truchlewski

Reklamy