zamach_na_sejm_brunon_k_267x165_cropAle dzielna ABW go uprzedziła.

W Krakowie, mieście wawelskiego smoka i obrad żydowskiego knesetu, przed okręgowym sądem toczy się rozprawa przeciw Brunonowi Kwietniowi w/s „planowanie zamachu terrorystycznego na konstytucyjne organy władzy państwa”. Państwo zwie się Judeopolonia, ale nazwa ta jest na razie utajniona. W tej samej sprawie oskarżonym jest niejaki Maciej O., wskazany przez B.Kwietnia jako inicjator zamachu, który jednocześnie doniósł na B.Kwietnia do policji o jego niecnych planach. Maciej O. mimo, iż także jest oskarżonym w/s, w przeciwieństwie do B.Kwietnia odpowiada jednak z wolnej stopy – (?).

Sąd odrzucił wniosek obrońców B.Kwietnia o jawność rozprawy i zdecydował o utajnieniu wyjaśnień składanych przez B.Kwietnia i Macieja O. – (?).

oto-twarz-brunobombera_18126648

 

I o co w tym wszystkim chodzi? Hucpa, czy żart? Czyja hucpa? Kto z kogo żartuje?

Zapewne PT Czytelnicy pamiętają całkiem niedawną sprawę „agenta Tomka”. Owóż hultaj ten uwiódł był i wywiódł w pole nieszczęsna niewiastę, posłankę PO, Sawicką Beatę, łasą na pieszczot lep i na łapówkę – łapówkę kontrolowaną. Łapówka kontrolowana była przez dzielnych polityków PiS, którzy tym diabelskim sposobem chcieli skompromitować złodziejską PO.

 

635193516064579659

 

Trzeba przyznać, że Żydzi mają poczucie humoru, które nie opuszcza ich nawet w coraz dramatyczniejszej sytuacji. Ten ich humor jest co prawda nadto specyficzny, ale potrafią robić sobie tęgie kawały. A to samolot w Smoleńsku nie wyląduje choć powinien, a to posłanka nadzieje się na agenta i łapówkę, a to posłowie Knesetu chcą sobie poobradować w cieniu pieców Auschwitz – tylko bez profetycznych wizji proszę!

 

No, ale co z B.Kwietniem i Maciejem O.?

Otóż, jestem pewien, że była to akcja jew-ropejczyków z PO wymierzona przeciw jew-ropejczykom z PiS. W ten sposób PO zamierzała skompromitować PiS jako zamachowców na konstytucyjne organa, którzy chcieli przejąć władzę w Judeopolonii. Mogło też być całkiem odwrotnie. Była to robota PiS przeciw PO z identycznym motywem. W tym drugim przypadku ślady mogłyby wieść nawet na Kreml, wprost do samego Putina, który B.Kwietniowi miał dać laskę, laskę dynamitu ma się rozumieć.

Sąd z łatwością ustaliłby, że B.Kwiecień jest sympatykiem PiS-u lub PO, w zależności od przyjętej wersji. Zresztą mógłby ustalić każdą dowolną możliwość, wszystko w zależności od potrzeb i zamówień głównych sterników żydo-systemu. Jednakowoż w sanhedrynie ktoś poszedł po rozum do głowy (i może nie wróci – ?) i wywnioskował, że nie należy tak mocno ostrzeliwać PiS-u, który teraz, według nowego scenariusza, powinien wygrać wybory. Żydo-system nie wykreował jak dotąd – i już nie wykreuje – żadnej innej „siły politycznej” poza PO, której nikt już nie chce i poza PiS, którego chce większość – większość według żydo-mediów od Michnika do Rydzyka.

 

Trzeba przyznać, że żydo-system stara się jak może, przynajmniej w temacie: rozrywka dla gojowskich mas, dla gejowskich też, dla transwestytów z genderową podbudową i bez i dla wszelkiego innego tałatajstwa, żeby odwrócić uwagę od własnych zbrodni przeciw państwu i narodowi polskiemu. Jeśli wyjaśnimy sobie termin „konstytucyjne organy władzy państwa”, to nikt nie będzie miał wątpliwości, że na ławie oskarżonych winny zasiąść te właśnie organy.

 

Z konstytucją RP było tak.

Ostateczny kształt Konstytucji RP z 1997r. powstał na Akademii Teologii Katolickiej (od 1999r. UKSW) w Warszawie, w czasie wspólnych obrad żydowskiej agentury Zachodu, przedstawicieli KK oraz Żydów z RP.
Ostateczną treść zapisów przyjęto na sympozjum pn. „Konstytucja a porządek gospodarczy” zorganizowanym w dniach 18-19.11.1994 r. przez władze ATK, Fundację ATK, Fundację Konrada Adenauera oraz Międzynarodowy Fundusz Walutowy, agendę światowych lichwiarzy.

Jeśli do tego dodamy fakt, że banda Jaruzelskiego, czyli elementy żydo-bolszewi rządzącej Polską w latach 1944 – 56. w 1989r. przekazała władzę młodszemu pokoleniu syjonistów, to staje się oczywiste, że żydo-władza III RP jest nielegalna.

 

A B.Kwietnia należy posadzić za nieudolność. Narobił wszystkim tylko złudnej nadziei. A mógł zostać narodowym bohaterem, któremu naród winien byłby pomnik, taki jaki ma zamachowiec J.Piłsudski. A tak, zostają nam pomniki antypolskich szumowin i zdrajców, J.Piłsudskiego, JP2. Żydo-media od Michnika do Rydzyka gloryfikują już kolejnego agenta syjonistycznej międzynarodówki, R.Kuklińskiego. Zrobili nawet o nim film. Chcą budować pomnik kolejnej antypolskiej kanalii, która dla nich, dla okupacyjnego żydo-systemu jest bohaterem.

0001301BCVD84TUS-C102

 

Dariusz Kosiur

napisano:

Reklamy